Hoşgeldiniz  

BAŞKAN GÜR’DEN İSRAİL’E TEPKİ

admin | 09 Mayıs 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Batman İl Başkanı A Akif Gür, İsrail güvenlik güçlerinin Mescid-i Aksa’da ibadet eden Filistinlilere yönelik gerçekleştirdiği saldırıları şiddetle kınadı.
Başkan Gür, İsrail’in Mescid-i Aksa’da Filistinlilere yönelik ses bombalı ve plastik mermili saldırısına tepki gösterdi.

“Çevresi mübarek kılınan, ilk kıblemiz, Mi’raç mucizesinin gerçekleştiği, Mescid-i Haram ve Mescid-i Nebevi ile birlikte üç müstesna mabetten biri olan Mescid-i Aksa’ya ve Filistinli kardeşlerimize yapılan alçakça saldırıyı lanetliyoruz” diyen Gür “Tarih, müstekbirler ile mustazafların mücadelesiyle geçti. Dünya var oldukça bu mücadele devam edecek ve kafirler istemese de Allah nurunu tamamlayacaktır. İnsanlığın kalbine saplanan bir hançer olan ve yeryüzünde fitne ve fesadın kaynağı terör örgütü siyonist İsrail, döktüğü kanın her damlasının hesabını verecektir. Ayrıca konu müslüman ve Türkiye karşıtlığı olunca sözde Ermeni soykırımı meselesinde olduğu gibi memleket ve millet düşmanlığına soyunanların İsrail zulmüne karşı Sağır edici sessizliklerini de ayrıca kınıyor ve bu malum köhnemiş güruhu, milletimizin Engin ferasetine havale ediyoruz” denildi.

89 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.