Hoşgeldiniz  

BAŞKAN GÜR’DEN REKTÖR’E ZİYARET

admin | 09 Mart 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Batman İl Başkanı A. Akif Gür, Batman Üniversitesi Rektörlüğüne yeni atanan Prof. Dr. İdris Demir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Rektörlükte gerçekleşen görüşmede, yeni dönemin Üniversiteye ve Batmana  hayırlı olması temennisinde bulunan Gür, üniversitenin gelişimi için herkese görev düştüğünü söyledi.

Üniversitesi’nin daha ileri gitmesi için yapılacak çalışmalara her tür desteği göstereceklerini ifade eden Gür, üniversitede yeni bölümlerin açılması ve genç, dinamik ve de  güçlü bir akademisyen kadrosuna sahip olması için çaba göstereceklerini söyledi. Özellikle yeni akademik bölümlerin açılması ve Tıp Fakültesi gibi Batmanımıza artı değer katacak çalışmalarda üzerlerine düşeni yapacaklarını belirten Gür, konu ile ilgili de Rektör ile bilgi alışverişinde bulunduklarını belirtti.

Üniversitenin birçok çalışmaya imza atacağına  ve katma değeri yüksek projeler üreteceğine yürekten inandığını belirten Gür, “Üniversitenin geliştireceği ve uygulayacağı projelerle ulusal ve uluslararası marka bir üniversite olması için her türlü desteği vereceğiz. Üniversitemizin  yükselerek layık olduğu yere gelmesi en büyük dileğimizdir” şeklinde konuştu.

Ak Parti İlçe Başkanları ve Gençlik Kolları Başkanının da hazır bulunduğu görüşmede Rektör Demir, nazik ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı Başkan Gür’e teşekkür etti.

66 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.