Hoşgeldiniz  

BAŞKAN GÜR’DEN TEŞEKKÜR

admin | 07 Kasım 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Batman İl Başkanı A. Akif Gür, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Batman’da gerçekleştirdiği ziyarete ilişkin teşekkür mesajı yayımladı.

İl Başkanı Gür, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı açılış törenine katılım gösteren Batmanlılara ve partililere teşekkür etti.

Gür, vatandaşların 20 yıldır olduğu gibi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı bağrına bastığını ve tarihi bir gün yaşadıklarını ifade etti.

AK Parti teşkilatının kentte gücünü gösterdiğini aktaran Gür “Batman, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı heyecan ve coşku içerisinde bağrına basarak, en iyi şekilde ağırlamıştır. Kısa bir süre zarfında tüm hazırlıklarımızı tamamlayarak bu sevgi selini oluşturduk” dedi.

Batman’ da tarihi bir gün yaşadıklarını açıklayan Gür “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ilk günkü aşkla, heyecanla ve büyük bir coşkuyla karşılayan, şehrimizin en uzak ilçelerinden köylerinden mahallelerinden gelerek, açılış törenine katılan teşkilat mensuplarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, ilgili bürokratlarımıza, medya mensuplarımıza, emniyet güçlerimize, sağlık çalışanlarımıza ve tüm hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“BATMANLILAR TARİH YAZDI”

Batmanlı hemşehrilerim bir tarih yazmıştır Batman’dan verdiği müjdeleri için de Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı sunuyorum diyen Gür “Bizim siyasetimiz eser, icraat ve hizmet siyasetidir anlayışı Batman’da bir kez daha vuku bulmuştur. Şehrimizi, ülkemizi 2023-2053 ve 2071 hedeflerine ulaştırmak için gece gündüz aşkla çalışan bir liderin izinde yürüyen bir teşkilatımız var. Batman bundan böyle küçük hesapların değil Liderinin yanında büyük hedeflerin peşinde olacaktır. Bizim yolumuz milletin yoludur; bizim yolumuz sevginin, kardeşliğin, tevazunun, kucaklamanın, yoludur.” diye konuştu.

38 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.