Hoşgeldiniz  

BAŞKAN ŞANSİ’DEN 26. YILDÖNÜMÜ MESAJI

admin | 19 Nisan 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Büro Memur-Sen Batman Şube Başkanı Hüseyin Şansi, Büro Memur-Sen’in kuruluşunun 26. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Şansi mesajında “Bugün Büro Memur-Sen in kuruluşunun 26. Yıldönümü kurulduğu günden bu güne kadar hak, emek ve adalet mücadelesinde taviz vermeden haklının yanında ve haksızın karşısında dik duran sendikamız, 19 Nisan 1995 tarihinde Memur-Sen’imizin kurucu Genel Başkanı Mehmet Akif İnan’ın öncülüğünde yedi güzel adamı bir araya getirerek binanın ilk temelini atmıştır. İnsanı merkezine alan din, dil, ırk, mezhep ayrımı gözetmeden sahaya inmiştir. Bu nedenle adına erdemliler hareketi verilen, bu sendikal hareket ilk günkü aşkla yoluna devam ederek bugün 80 bin kişilik büyük bir aile olarak sendikacılık faaliyetlerine devam etmektedir. Kamu çalışanlarının her türlü haklarını korumaya yönelik çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken sendikamız, dün olduğu gibi bugün de alanda olmaya devam edecek ve sendikacılığın gelişmesine katkı sunacaktır.

Üyelerimizin her türlü sorun ve sıkıntıları ile bire bir ilgilenerek yetkili sendika olduğumuzun sorumluluğu içinde hareket ederek üye olan olmayan bütün kamu çalışanlarının sesi olmaya gayret etmekteyiz. Bu nedenle 26. Kuruluş yıldönümünü kutladığımız Büro Memur-Sen’imizin dünden bugüne gelişmesinde emek harcamış olan herkese teşekkürü borç biliyor, sendikamızın daha nice güzel yıllara erişmesini diliyorum” dedi.

70 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.