Hoşgeldiniz  

BAŞKAN YAŞAR’DAN ATABAY’A TEŞEKKÜR

admin | 09 Ekim 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

CHP Batman İl Başkanı Hüseyin Yaşar; “Biz CHP olarak, ülkemizin her karış toprağına ve her bir ferdine bir nazarla bakarız. Şimdide, Batman’ımızın gelişmesi için emek veren muhtarlarımız Didim Belediye Başkanımız A. Deniz Atabay’ın davetlisi olarak Didim’de kaynaşma turundalar” dedi.

Geçtiğimiz günlerde CHP Batman İl Başkanı Hüseyin Yaşar’ın yeğeninin düğününe İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte katılan Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Batman’da kendisine gösterilen misafirperverliğe istinaden Batmanlı muhtarları Didim’de ağırlıyor.  Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan CHP Batman İl Başkanı Hüseyin Yaşar; “Kıymetli Didim Belediye Başkanımız bizleri kırmayarak Batman’a gelmiş ve yeğenimizin düğününe katılmıştı. Bizler de; Doğu’nun kültürünü, insanının sıcaklığını ve misafirperverliğini göstermek için elimizden geldiğince Başkan Atabay’ı ağırlamaya çalıştık. Sağ olsun Başkan, gösterilen misafirperverlikten memnun kalmış ki, Batman’da görevli muhtarları Didim’de ağırlamak istediğini ifade etti. Gerekli çalışmalar yapıldıktan sonra Batmanımıza hizmet eden muhtar arkadaşlarımızı Didim’e uğurladık ve muhtarlarımız şu an Didim’de bir dizi ziyaretlerde bulunuyor. Bu davet oldukça önemli, çünkü burada bir kaynaşma, birleştirme anlayışı var. Gerçekleştirilen bu program bile CHP’nin birleştirici ve bütünleştirici bir anlayışa sahip olduğunu gösteriyor.

Düzenlenen bu program için Didim Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.  Ülkemizin kurucu partisi, gönülleri bir yapmaya, uzakları yakın etmeye devam ediyor diyerek açıklamasını sürdüren Başkan Yaşar; “Gerçekleştirilen bu gezi programı, içi boş bir program değil. Bu program sayesinde Didim’de bulunan muhtarlarımız vizyonlarını genişletiyor ve çeşitli konular hakkında da fikir alışverişinde buluyorlar. İnanıyorum ki muhtarlarımız Batman’a döndüklerinde, Didim’de gördüğü bir takım projeleri Batman’da hayata geçirmek isteyeceklerdir.

Biz CHP olarak, vatandaşımıza daha iyi nasıl hizmet ederiz, ülkemizi nasıl daha yaşanır hale getirebiliriz diye uğraş veriyoruz. Bu tür geziler düzenleyerek gönül köprüleri kurmaya, bu ülkenin insanını bir araya getirmeye çalışıyoruz. Biz CHP olarak, Doğu’nun Batı’dan, Batı’nın Doğu’dan kopuk yaşamasına müsaade etmeyecek ve daha müreffeh bir Türkiye için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

267 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.