Hoşgeldiniz  

BAŞTİ, İNCELENDİ

admin | 13 Mayıs 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, Batman Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminal İşletmesi (BAŞTİ)’ni ziyaret ederek tam kapanmayla birlikte yolcu sirkülasyonu azalan otogarda yapılan genel tadilat ve yenileme çalışmalarını yerinde inceledi.

BAŞTİ tarihinde daha önce böyle kapsamlı bir yenileme çalışmasının olmadığını ve yürütülen tadilat ve yenilemenin üç ayda tamamlanacağını belirten Vali Şahin, yıllardır içler acısı bir halde olan BAŞTİ’yi yürütülen tadilat ve yenileme çalışmalarıyla bambaşka bir görünüme kavuşturmayı hedeflediklerini aktardı.

BAŞTİ esnafının sorun ve taleplerini de yerinde dinleyen Vali Şahin, BAŞTİ esnafının daha iyi şartlarda hizmet vermesi için çalışma yürüttüklerini belirterek terminal iç aydınlatması başta olmak üzere çalışmalara önem verilmesini ve ivedi bir şekilde bitirilmesini istedi.

Çalışmaların tüm hızıyla devam ettiği BAŞTİ’ye ziyaret gerçekleştiren Vali Şahin’e Belediye Başkan Yardımcıları Ali Osman Bilgili, Muzaffer Özkan ve Adnan Yürük, belediye birim müdürleri ve yüklenici firma teknik personeli eşlik etti.

73 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.