Hoşgeldiniz  

BATMAN 72 BELEDİYESPOR’UN YÖNETİMİ BELLİ OLDU

admin | 28 Mart 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman’ı Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek olan Batman 72 Belediyespor, yapılan Olağanüstü Genel Kuruluna tek liste ile girilirken, yeni yönetim kuruluda belirlendi.

Batman 72 Belediyespor Kulübü başkanlığına Engin Karaman seçilirken, 2.Başkanlığa ise Mehmet Necati Dadak ve Züleyha Köçer seçildi.

YENİ YÖNETİM BELİRLENDİ

Yapılan Olağanüstü Genel Kurulu sonrası Yönetim Kurulu Listesine Engin Karaman, Mehmet Necati Dadak, Züleyha Köçer Ruşen Güneş, Fırat Güner, Ömer Can Kurt, Hasan Demir, Mehmet Şükrü Kayra, Tahir Özaydın, Fahri Kaçmaz, Abdurrahman Düz, Tarık Esmer, Fahrettin Ekinci, Burhan Kurt, Ömer Kurt, Hakim Baktaş, Uğur Alparslan, Fırat Çalar, İbrahim Demir, Reşit Kaygu, Osman Ertuğrul, Halil Gül, Rıza Sevilmez ve Mehmet Demir girerken, Teknik Direktörlüğüne ise Yahya Kayra getirildi.

“YENİ YÖNETİM HAYIRLI OLSUN”

Yeni yönetimin hayırlı olmasını dileyen Karaman, “Bugün Olağanüstü Genel Kurulu sonrası yeni yönetimimiz belirlendi. Batman 72 Belediyespor’un başarısı için elimizden gelenin en iyisi yapacağız. Yeni yönetimimizi belirledik, şimdi sıra takımımızı en iyi şekilde kurmak. Çalışmalarımıza önümüzdeki günlerde başlayacağız. Yeni yönetimimiz hayırlı olsun” dedi.

“GÜÇLÜ BİR TAKIM KURACAĞIZ”

Yeni takımın hazırlıklarına önümüzdeki günlerde başlayacaklarını belirten Teknik Direktör Yahya Kayra, “Çok güçlü bir yeni yönetlim kuruldu. Bizde bu güçlü yönetime yakışır güçlü bir takım kuracağız.  Maçlarımıza en iyi şekilde hazırlanacağız ve hedeflerimize bir bir ulaşacağız. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Tüm maçlarımıza şampiyonluk parolasıyla çıkacağız” dedi

121 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.