Hoşgeldiniz  

BATMAN EMNİYETİNİN BÜYÜK BAŞARISI

Halit BEYTÜT | 03 Kasım 2020 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Özellikle genç neslimizsin yıpratılmasını, onları uyuşturucu illetine alıştırmayı kendilerine meslek edinmiş kansızların amansız rakibi olan ilimiz emniyet müdürlüğünün narkotik şube elemanları son bir yıl içinde inanılmaz başarılara imza atarak kansızların para için zehirlemek istedikleri insanlarımızın bir bakıma hayatlarını d kurtaran kahramanlar oldular.

Son olarak önceki gün yaptıkları bir operasyonla ülkemizin bu güne kadar trafik güzergahında ele geçirdikleri 55 kilo 250 gram METAMFETAMİN MADDESİ büyük uyuşturucuyu da yakalama başarısını gösterdi.

Zehir tacirleri denilen kanı bozuklara açtıkları savaşta harikalar yaratan batman Narkotik Şube elemanlarını bizler vatandaşlar olarak içtenlikle kutluyor onların bu başarısını da alkışlıyoruz.

Başta Emniyet müdürümüz Köroğlu Kıraç olmak üzere tüm Narkotik Şubesi elemanları bizler için artık tereddütsüz birer kahramandır.

Emniyet müdürlüğümüze atandığı günden bu yana zehir tacirlerine aman verilmeyeceğini özellikle vurgulamış ve bu sözünü yaptığı güzel ve isabetli icraatlarla da kanıtlamış bulunmaktadır.

Ben batmandaki tam aileler adına çocuklarını bu zehir tacirlerinden kurtarma adına ortaya koyduğu inanılmaz performansından ötürü Köroğlu kıraç müdürümüzü bir kez daha içtenlikle tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.

Basın camiasını da bir isteği vardır müdürümüzün bu istek batmanı rencide edecek batman adını lekeleyebilecek haberlerden kesinlikle kaçınmaları gerektiğini de vurgulamıştır.

Bizlerde saygıdeğer müdürümüzün sözlerine katılıyor ve onun isteğini yerine getirmek için gereken her türlü titizliği göstereceğimizden emin olmasını istiyoruz.

Önceki gün gerçekleştirilen operasyonla ele geçirilen uyuşturucu maddesini görüntülerini basına verdikten sonra basınla bir araya gelen kıraç batmanı zehir tacirlerinin asla barınamayacağı bir il yapmaktan kaçınmayacağını bu nedenle zehir tacirlerine batmanda artık meydanı boş bırakmayacaklarının karlığı içinde olduklarını vurguladı.

Son drece samimi bir ortamda geçen basın toplantısından sonra müdür Köroğlu kıraç basınla vedialaşıp kendilerini kapıya kadar uğurlama nezaketinde de bulundu.

Bir kez daha bir yıl içinde 1 Ton 25 kg esrar, 83 kg metamfetamin 11 bin 615 adet uyuşturucu hap 384 Gram eroin 396 Gram sentetik Bonzai ele geçiren ve an son olarak ta 55 kilo 250 Gram METAMFETAİN maddesini ele geçiren il Emniyet Müdürlüğümüzün Narkotik şubesini ve onun lideri İl Emniyet müdürümüz Köroğlu Kıraç ı tüm Batmanlılar adına tebrik ediyor başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.

74 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.