Hoşgeldiniz  

“BATMAN’A BORCUMUZ ARTMIŞTIR”

admin | 08 Nisan 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın Batman programına katılanlara teşekkür etti.

DEVA Partisi Yerel Yönetimler ve Şehircilik Politikaları Başkanı Mehmet Emin Ekmen, mesajında, “Genel başkanımız Ali Babacan’ın Batman seyahati kısa bir aradan sonra ikinci kez gerçekleşti.

Gercüş, Hasankeyf ilçe başkanlıklarının açılışı, ardından Batman’da yapılan basın toplantısı oldukça güzel geçti. Basın toplantısına Batman basınımızın güzide mensupları çok güçlü bir şekilde katılım gösterdiler.

İkinci gün önce meslek örgütleri ve değişik sivil toplum örgütleri ile yapılan istişare toplantısı, gerek üst düzeyde gerçekleşen katılım gerekse de istişarenin niteliği itibari ile oldukça verimli oldu.

Esnaf ziyareti esnasında vatandaşlarımızın göstermiş olduğu ilgi alaka da oldukça memnuniyet vericiydi. Halkımız beklenti ve sorunlarını ifade ettiler.

Kozluk ilçemizde ise çok büyük bir katılımla gerçekleştirilen kongre ve yine ilçe ziyaretinde ki vatandaşlarımızın ilgi alakası genel başkanımız için memnuniyet veren bir ziyarete dönüştü.

Genel başkanımız Ali Babacan’ın ziyareti nedeniyle, başta başarılı bir hazırlık dönemi geçiren teşkilatımızın bütün mensuplarına ve il başkanımıza, yüksek ilgi alakaları nedeniyle vatandaşlarımıza, basın toplantısına yaptıkları katılım ve haberleri ile programların duyurulmasına vesile olan basın mensuplarımıza, sivil toplumumuzun kıymetli başkan ve temsilcilerine ve tüm Batman halkına özel olarak teşekkür ederim. Bu ilgi ve alaka, sorumluluğumuzu, Allah nasip eder siyasette hizmet imkanına kavuşursak Batmanımıza yönelik borcumuzu arttırmıştır” dedi.

186 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.