Hoşgeldiniz  

BATMAN’DA BEKLENEN FESTİVAL

admin | 13 Ekim 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Bu yıl ilki gerçekleşecek olan yöresel ürünler ve hediyelik eşya festivali 20 Ekim’de kapılarını açacak 3 Kasım’a kadar devam edecek.

Fuar da Türkiye’nin 81 ilinden gelecek olan yöresel ürünler, Batman halkı ile buluşacak. 20 Ekim/3 Kasım 2019 tarihleri arasında Diyarbakır Caddesi, Yaşam Hastanesi Önünde gerçekleşecek olan etkinlik de, Ege zeytinyağından, Afyon sucuklarına, Maraş baharatlarından, Hatay künefesine, Isparta gül ürünlerinde, Beypazarı unlu mamullerine, 81 ilden yöresel ürünleri bu fuar da bulabilirsiniz.

80 İLDEN KÜLTÜR ELÇİLERİ BATMANDA

Katılımcı her firma birer kültür elçisi gibi kendi illerin de Batman’ın marka değerini yükseltecek anlatımlar da bulunacaklar. Yaklaşık 70 e yakın katılımımız kendi ilerin de Batman’ın güzelliklerini anlatacak.

MİNİ SİRK BATMANDA…

Natolia Gurme Fest Organizasyonu içerisinde hafta sonları ücretsiz mini sirk organizasyonu da gerçekleşmektedir. 4 farklı gösteri sanatçısı inanılmaz şovlar yapacak. Bu etkinlikte de girişler ücretsiz olacaktır. Sirk gösterilerinin olacağı günler ise festival tarihi içerisin de, Her Cumartesi Pazar olarak planlandı.

Tüm girişlerin ücretsiz olduğu bu Dev Etkinlik ‘Batman Halkını ve bölge illerden gelecek olan ziyaretçileri organizatörler etkinlik alanına davet ediyorlar.

295 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.