Hoşgeldiniz  

BATMAN’DA İLAHİ ŞÖLENİ DÜZENLENECEK

admin | 17 Mayıs 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

BATMAN’DA İLAHİ ŞÖLENİ DÜZENLENECEK

Batman Üniversitesi İdeal Gençlik Topluluğu tarafından, yurt içi ve yurt dışından gelecek ilahi sanatçılarının katılımıyla halka açık ücretsiz ‘İlahi Şöleni’ düzenleneceği bildirildi.

Batman Üniversitesi İdeal Gençlik Topluluğu tarafından düzenlenecek ilahi şölenine tüm Batmanlılar davet edildi.

Konuyla ilgili İdeal Gençlik Topluluğu İlahi Şöleni Tertip Kurulundan yapılan açıklamada, ilahi şöleninin 18 Mayıs Çarşamba günü saat 20.00’de Karşıyaka Mahallesi Şerzan Kurt Parkında düzenleneceği belirtildi.

Açıklamada “Batman Üniversitesi İdeal Gençlik Topluluğu olarak 18 Mayıs Çarşamba günü saat 20.00’de Karşıyaka Mahallesi Şerzan Kurt Parkında, yurt içinden ve yurt dışından gelecek ilahi sanatçılarının katılımıyla halka açık ücretsiz ilahi şöleni düzenleyeceğiz. Düzenleyeceğimiz ilahi şölenine kadın erkek tüm halkımız davetlidir” denildi.

Açıklamanın devamında “İnşallah ilahi konserimizde helal dairesi içerisinde yurtiçinden ve yurt dışından gelecek ilahi sanatçıların katılımıyla çok coşkulu bir etkinlik düzenleyeceğiz. İlahi şölenimizin hayırlara vesile olmasını diliyor, değerli ve kıymetli Batmanlı halkımızı konserimize davet ediyoruz” ifadeleri kullanıldı.

33 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.