Hoşgeldiniz  

BATMAN’IN LGS’DEKİ GURURU FURKAN

admin | 16 Temmuz 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında yapılan merkezi sınavda tüm sorulara doğru cevap verip 500 tam puan alarak Türkiye Birincisi olan Furkan Kutlu’yu makamında konuk etti.
İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, kendisini ziyarete gelen Türkiye Birincisi Kültür Ortaokulu öğrencisi Furkan Kutlu, Öğrencinin Ailesi ve Okul Müdürü Mehmet Emin Şimşek’i makamında konuk etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Kurtaran, LGS Türkiye birincisi olan Furkan KUTLU ile bir süre sohbet edip sergilediği üstün başarıdan dolayı kendisini tebrik etti.
İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran: “Sevgili Öğrencimiz Furkan, LGS kapsamında yapılan merkezi sınavda tüm sorulara doğru cevap verip 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olması bizi gururlandırmıştır. Bizlere bu gururu yaşattığı için kendisini tebrik ediyorum. Değerli öğrencimize bundan sonraki eğitim hayatında başarılar diliyorum. Ayrıca öğrencimizin bu başarısında emeği geçen idareci, öğretmen ve velilere teşekkür ediyorum.” dedi.
Gerçekleşen ziyaretin sonunda İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, başarılı öğrenciye çeşitli hediyeler verip hatıra fotoğrafı çektirdi.

220 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.