Hoşgeldiniz  

BATMANLI DOKTORDAN İLK…

admin | 06 Ocak 2020 | Sağlık, Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Erkek ve kadınların en önemli sorunlarından biri olan saç dökülmesine çözüm bulmak üzere harekete geçen İç Hastalıkları (Dahiliye) ve Fitoterapi Uzmanı Dr. Rezan Gergin’in çalışması olumlu sonuçlandı.

Çeşitli bitki karışımlarından oluşan bir formül geliştirip saça uygulayan Gergin, saç dökülmesi yaşayan hastalara çare oldu. 12 doğal bitkinin karışımından elde edilen saç serumu, saçları kuvvetlendirirken, dökülen saçların geri kazanılmasına yardımcı oluyor.

TAMAMI DOĞAL BİTKİLERDEN OLUŞTURULDU

Saç serumuna ilişkim bilgi veren Doktor Gergin “Saçlar erkek ve kadınlarda farklı ve aynı sebeplerle dökülebilir.  Yıllardır saç dökülmesi problem olarak görüldü. Ben de saç dökülmesini önlemek ve ölü saç tellerini yeniden canlandırmak için formül geliştirdim. Bu formülün içerisinde argan, ısırgan, sarımsak ve jojoba sabit yağlarının içine selvi, sedir, lavanta, biberiye, çay ağacı yağı, çam terebenti, nane ve karanfil uçucu yağlarını uygun oranda karıştırdık, kimyasal ilaç hormon içermiyor. Saç serumuna 0532 666 94 16 numaralı hattan ulaşabilirler” dedi.

411 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.