Hoşgeldiniz  

BATMANLI YAPIMCIDAN EZBER BOZACAK BİR FİLİM

admin | 10 Temmuz 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Yapımcılığını Batmanlı Kerem Hezer’in üstlendiği Gaip filimi 26 Temmuzda vizyona girmeye hazırlanıyor. Batmanlı filim yapımcısından yanı sıra filimde önemli bir karakteri de Gercüşlü Mecit Ekinci canlandırıyor.
Kurtuluş savaşında kalbinden haç amblemli bir hançerle öldürülen bir askerin hikâyesinin anlatıldığı Gaip Filmi 26 Temmuz’da sinemalarda vizyona girmeye hazırlanıyor. Uzun bir yapım aşamasının ardından sona gelinen Gaip Filminin yapımcılığını Batmanlı Kerem Hezer üstlenirken Gercüş’ün Gülüka Köyünde doğup büyüyen Mecit Ekinci de filimde rol alıyor. Ekinci, aynı zamanda filmin uygulayıcı yapımcılığını da üstlendi. Kurtuluş savaşını konu alan filmde düşman askeri tarafından kalbinden haçlı işaretli bir hançerle öldürüle ancak Gaipte kalan bir askerin hikâyesini anlatıyor.
GAİP SİNEMASEVERLERLE BULUŞACAK
26 Temmuz tarihinde vizyona çıkacak Gaip Filmi, şimdiden sinemaseverlerde büyük bir heyecan yarattı. Korku, gerilim ve gizem dolu filimin ilk fragmanı ise izleyicilerden tam not aldı. öte yandan filimin yapımcısı ve bir oyuncusunun da Batmanlı olması, Batman’da Gaip Filmine ayrı bir önem ve değer verilmesine nerden oldu.

126 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.