Hoşgeldiniz  

BATSO’DA İSTİŞARE TOPLANTISI

admin | 05 Mayıs 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Batman Ticaret ve Sanayi Odası (BATSO) bünyesinde faaliyetlerini yürüten İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulu tarafından “istişare toplantısı” düzenlendi.
Toplantıya BATSO Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Demir, Batman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Arif Güneş, BATSO Başkan Yardımcıları Abdullah Demir, Bayram Demirhan, Batso Yönetim kurulu ve Meclis Üyeleri, TOBB Batman İl Kadın Girişimciler Başkanı Hülya Çınar, İl Genç Girişimciler Başkanı Ulaş Demirhan, genç ve kadın girişimciler katıldı.
Çömçe Et Lokantasında gerçekleştirilen istişare toplantısı; Genç girişimciler başkanı Ulaş Demirhan’ın açılış konuşmasıyla ile başladı. Ardından İl Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulunun tanımı, görevleri ve işleyişi ile ilgili bilgilendirme yapıldı.
Girişimciliğin hayatımızın en önemli parçası olduğunu dile getiren BATSO Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Demir “Kadın ve Genç girişimciler bizler için çok önemlidir. Batman için yapacakları tüm proje ve faaliyetlerde, BATSO olarak maddi ve manevi olarak destekleyeceğiz” diye konuştu.
Ayrıca Batman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Arif Güneş konuşma yaparak, İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulunun önemine vurgu yaparak, girişim ve girişimcilerin önünün açılması noktasında kurum olarak gereken tüm desteği vereceğini ifade etti. Düzenlenen toplantıda; İl Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulunun yol haritasının belirlenmesi ve yapılacak iş ve projeler konusunda fikir alışverişinde bulundu. Toplantı sonunda BATSO Başkanı Abdulkadir Demir ve Ticaret Borsası Başkanı Arif Güneş, Genç ve Kadın Girişimciler Başkanlarına plaket takdim edip, çalışmalarında başarılar diledi.

224 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.