Hoşgeldiniz  

BAYAN ŞAHİN’DEN SASON’A ZİYARET

admin | 30 Aralık 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Vali Hulusi Şahin’in eşi Batman Gönül Elçileri Temsilcisi Ebru Şahin, Sason’da faaliyet gösteren Çok Amaçlı Toplum Merkezi (ÇATOM), Çilek Anaokulu ve Yunus Emre İlkokulunu ziyaret etti, Sason Şehit Aileleri ve Gazilerle Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği ödül törenine katıldı.

ÇATOM’A ZİYARET

Sason Çok Amaçlı Toplum Merkezi’ni (ÇATOM) ziyaret eden Bayan Şahin, kadına istihdam sağlamak ve sosyal projelerde önemli adımlar atılan kursları gezerek kursiyerlerle bir süre sohbet etti.

OKULLARA ZİYARET

Daha sonra ilçede eğitim-öğretim faaliyeti yürüten Çilek Anaokulu ve Yunus Emre İlkokulunu ziyaret eden Bayan ŞAHİN, öğrencilerle yakından ilgilenerek çeşitli hediyeler verdi.

GİRİŞİMCİ KADINLARI ZİYARET ETTİ

İlçede girişimci üç kız kardeş tarafından açılan lokantayı ziyaret eden Bayan Şahin, ev yemekleri yaparak aile ekonomisine katkı sağlayan kadınları tebrik ederek, bol kazançlar temennisinde bulundu.

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERLE YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ PROGRAMINA KATILDI

Sason Şehit Aileleri ve Gazilerle Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından ‘Şehitlerimizi Unutmayın, Unutturmayın’ konulu lise, ortaokul ve ilkokullar arası düzenlenen şiir, resim ve öykü yarışması ödül törenine katıldı

163 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.