Hoşgeldiniz  

BAYRAMLAŞMAYA YOĞUN KATILIM

admin | 09 Haziran 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Ramazan Bayramı, İlimizde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü fuaye salonunda yoğun bir katılımla kutlandı.
Halkla Bayramlaşma Töreni’ne; Vali Hulusi Şahin, Ak Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Garnizon Komutanı Hava Tuğgeneral Coşkun Uçarcılar, kamu kurum yöneticileri, askeri erkân, sivil toplum kuruluşları, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, şehit yakınları, gaziler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Bayramlaşma töreninde halkla bir araya gelen Vali Şahin, vatandaşlarla tek tek bayramlaşarak, Ramazan Bayramını kutladı.
ÖZEL HAREKÂT KAMPÜSÜ VE JANDARMA KARAKOLU ZİYARET EDİLDİ
Vali Hulusi Şahin, Milletvekili Ziver Özdemir ile birlikte Batman Özel Harekât Kampüsünü ve Bıçakçı Jandarma Karakolunu ziyaret ederek, polis ve askerlerle bayramlaştı.
ÖZEL HAREKÂT KAMPÜSÜNE DEV TÜRK BAYRAĞI DİKİLDİ
Vali Şahin ve beraberindekiler, Valilik tarafından yaptırılan dev Türk Bayrağı’nın dikim törenine katıldılar. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasın ardından, Türk Bayrağı göndere çekildi.
ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİNDE KALAN VATANDAŞLAR ZİYARET EDİLDİ
Vali Hulusi Şahin, Eşi Ebru Şahin ve Milletvekili Ziver Özdemir ile birlikte, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Engelsiz Yaşam, Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Merkezi’ni ziyaret ederek, burada kalan vatandaşlarla bayramlaştı.
BÖLGE DEVLET HASTANESİ’NDE YATAN HASTALAR VE HASTANE PERSONELİ ZİYARET EDİLDİ
Vali Hulusi Şahin, Eşi Ebru Şahin ve Milletvekili Ziver Özdemir, Batman Bölge Devlet Hastanesi’nde bayram ziyaretinde bulundular. Rahatsızlıkları sebebiyle bayramlarını hastanede geçiren hastalarla bayramlaşan Vali Şahin, acil şifa dileklerinde bulunmaları sonrası hastane çalışanlarının da Ramazan Bayramlarını kutladı.

215 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.