Hoşgeldiniz  

BELDE’YE PRATİK KAVŞAK

admin | 25 Haziran 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediyesi, mahalle sakinleri ve mahalle muhtarının talebi doğrultusunda trafik kaza riski oluşturan noktaya plastik dubalarla kavşak yaptı.

Belde Mahallesi DSİ (Devlet Su İşleri) İl Müdürlüğü hizmet binası arkasında buluna 3231. Sokak ile Mereto Caddesinin kesiştiği noktada sık sık kazaların meydana geldiğini belirten mahalle sakinleri ve mahalle muhtarı tarafından söz konusu noktaya kavşak yapılması için belediye talepte bulunuldu.

Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü talep üzerine söz konusu noktada inceleme ve değerlendirme yaparak trafik kazası riskini minimum seviyeye düşürmek amacıyla kavşak yapım çalışmalarına ivedi bir şekilde başladı.

Belde Mahallesi 3231. Sokak ile Mereto Caddesinin kesiştiği noktanın trafik akışını kolaylaştırmak ve yaya güvenliğini sağlamaya yönelik çalışma başlatan Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, plastik duba ve stoperlerden oluşan materyallerle kavşak yapımını gerçekleştirdi.

Kazı çalışması gerektirmeden, zaman ve maliyetten tasarruf edilen kavşağın yapımını kısa sürede gerçekleştiren Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, yaptığı çalışma ile araç ve yaya güvenliğini sağlayarak trafik kazası riskini minimum seviyeye indirmeyi hedefliyor.

141 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.