Hoşgeldiniz  

BELEDİYE ARAÇLARI TEK TİP

admin | 09 Temmuz 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediyesi ait araçların resmi işler dışında kullanılmasının önüne geçmek amacıyla tüm araçlara belediye logosunun yanı sıra ‘Batman Belediyesi Resmi Hizmete Mahsustur’ ibaresi yapıştırıldı.

Toplam 419 aracın tek tip standart hale getiren Belediye Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü, yapılan uygulama ile usulsüz araç kullanımının da önüne geçerek büyük oranda tasarruf sağlamayı hedefliyor.

Belediye Başkanlığının kurumsal yapısının daha sağlıklı ve verimli olması, hizmetlerin aksatılmadan yürütülmesini sağlamak amacıyla tüm belediye araçlarının proje, ruhsat, plaka ve egzoz pulu işlemlerinde standart bir sistem oluşturduklarını ifade eden Belediye Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü yetkilileri “Belediye Başkanlığımıza ait resmi ve kiralık araçlar resmi işlemlerin dışında kullanılmaması için bir çalışma başlattık. Kurumumuza ait resmi ve kiralık araçlar kesinlikle mesai saatleri dışında araç otoparkına park edilecek. Resmi araçlarımız hususi işlerde kullanılmaması için kurumumuza ait tek tip logo ile üzerlerinde Resmi Hizmete Mahsustur ibareli yazı yazdık. Okunmayan araç plakalarını da okunur hale getirdik” dediler.

245 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.