Hoşgeldiniz  

BELEDİYEDEN BAYRAM TEMİZLİĞİ

admin | 06 Ağustos 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı öncesi temizlik çalışmalarına yoğunluk vererek Batman genelinde bayram temizliği için çalışmalarını hızlandırdı.

Batman Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, kent temizliğine önem verdiklerini ifade ederek temizlik konusunda sorun yaşanmaması için Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerine talimat verdi. Kentin temizliği için geceli-gündüzlü çalıştıklarını kaydeden Batman Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, Belediyenin çevre sağlığı ve hijyen konusuna önem verdiğini ifade etti.

Batman Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, halkın her türlü, dilek, talep ve şikâyetleri için Belediyenin Beyaz Masa whatsapp hattı 0 533 153 65 72, Alo 153, 0 488 213 27 59 numaralı telefonların 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vereceğini kaydederek “Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı tüm ekiplerimiz tüm mahallelerimizde temizlik çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Kent genelinde başlattığımız genel temizlik çalışmalarımızı boş araziler, kaldırımlar, yol kenarları, apartman çevreleri, cadde ve sokaklarımızda aralıksız sürdürüyoruz” dediler.

211 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.