Hoşgeldiniz  

BELEDİYEDEN İKİ YERİNDE KARAR

Halit BEYTÜT | 02 Mayıs 2019 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

31 Mart yerel seçimlerinde belediye başkanlığını kazanan HDP’nin eş başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz belediyede bazı değişiklikler yapmaya başladı.

Çevre İl müdürlüğüne Recep Kavuş, basın ve halkla ilişkilerine müdürlüğüne ise Nihat Ekinciyi atayan eş başkanların bu kararları son derece isabetli ve alınmış haklı bir karar olmuştur.

Haklıya hakkını vermek erdemliliktir. Bu iki arkadaşımızda belediyemizin muhtelif birimlerinde görev almış görev yaptıkları birimlerde hep başaralı olmaya özen göstermişlerdir. Bu yüzden bu değişiklik halkımız tarafından da beğenilmiş ve takdire şayan bir karar olarak benimsenmiştir.

Belediyemizin daha iyi ve daha gözle görünür hizmet vermesi adına konularında deneyim kazanmışların belirli önem arz eden birimlere atanmaları son derece mantıklı ve alınmış en güzel bir karar olarak algılanmış bulunmaktadır.

Böylesine önemli bir iki birime iki güzide elemanı atama özverisini gösteren belediyemiz eş başkanlarını gönülden tebrik ediyorum. Bilindiği gibi Çevre Müdürlüğüne atanan Recep Kavuş yıllardır çevre gönüllüleri başkanlığın yapmış ve çevre konusunda son derece büyük deneyim kazanmıştır.

Böylesi bir görevde de son derece başarılı olacağına içtenlikle inanıyoruz.

Gazetecilik deneyimi ile büyük beni kazanan Nihat Ekinci arkadaşımızın da gerçek manada verildiği görevi en iyi şekilde yapacağına da inanıyoruz.

Basının belediye birimleriyle ilgili diyalogunu kusursuz bir şekilde ifa edeceğine inandığımız Nihat Ekinci arkadaşımızı da tebrik ediyor yeni görevinde Başarlar diliyoruz.

Batman belediyesi son derece modern bir idare ile yönetilmesi gereken bir kurumdur. Bu kurumda görev yapan tüm arkadaşlarımızın da görevlerini halka hizmet hakka hizmet şiarıyla yapmaktadırlar.

Böylesi güzel bir dayanışma ile el ele tutulmuş olan Belediyemizin ilerleyen zaman süreci içinde son derece başarılı hizmetlerle de anılacağına olan inancımız sonsuzdur.

Batman halkı kendisine yönelik hizmetlerde kus ur etmeyen insanları hiç ama hiçbir zaman unutmamış bundan sonra da unutmayacaktır. Bir kez daha iki önemli göreve atanan Recep kavuş kardeşimizi ve Nihat Ekinci dostumuzu içtenlikle tebrik ediyor.

Kendilerine atandıkları bu önemli görevlerinde üstün başarılar diliyorum.

Her şey batman ve batmanlılar dileklerimle esen kalınız.

285 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.