Hoşgeldiniz  

BELEDİYEDEN METRUK EV YIKIMI

admin | 07 Ocak 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediyesi, halkın güvenliğini tehdit eden metruk yapıları yıkarak bu tür yapıları kötü amaçla kullanmak isteyenlere müsaade etmiyor.

Mahalle sakinlerinin Batman Belediyesine yapmış olduğu ‘Metruk evin yıkılması’ talebi, ekiplerince olumlu değerlendirildi.

Yeşiltepe Mahallesi Pamukçular Caddesinde madde bağımlıları tarafından kullanılan ve halkın güvenliğini tehdit edecek duruma gelen metruk bina, Belediye Encümeni tarafından alınan kararın ardından Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yıkıldı. Ev sahibi ve mahalle sakinlerinin talebi üzerine 1 kepçe ve 2 kamyon ile metruk yapının yıkımını gerçekleştiren Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri mahalle sakinlerine rahat bir nefes aldırdı. Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz “Halkımızın canını ve malını tehlikeye koyabilecek metruk ev ve çeşitli unsurların yıkılarak bertaraf edilmesi için yapılan müracaatlar belediyemizce olumlu değerlendiriliyor. Amacımız halkımıza en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktır” dediler.

159 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.