Hoşgeldiniz  

BELEDİYE’DEN ÜCRETSİZ BESYO KURSU

admin | 14 Haziran 2020 | Spor, Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediyesi, BESYO (Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu), POMEM (Polis Meslek Eğitim Merkezi), PAEM (Polis Amirleri Eğitim Merkezi) ve Spor Liselerine hazırlık yapmak isteyen öğrencilere ücretsiz kurs hizmeti verecek.

Kendi imkânları ile BESYO, POMEM, PAEM ve Spor Liseleri sınavlarına hazırlanma imkanı olmayanlara yönelik ücretsiz kurs hizmeti verecek olan Belediye Spor İşleri Müdürlüğü, kontenjanla sınırlı olan ücretsiz kurslarda covid-19 nedeniyle sosyal mesafe kurallarına göre çalışmalarını yürütecek.

Ücretsiz kurslardan yararlanmak isteyenlerin Gültepe Mahallesinde bulunan Belediye Spor Kompleksine şahsen başvurması gerektiğini belirten Belediye Spor İşleri Müdürlüğü yetkilileri, adaylardan; başvuru formu, kimlik fotokopisi, diploma fotokopisi ve 18 yaş altı kişiler için veli izin belgesi talebinde bulunuyor.

Kurslardan yararlanmak isteyenlerin, Belediye Spor Kompleksinin 0 488 221 24 34 ve 0 551 230 09 59 ve 0 541 584 17 21 telefon numaralarını arayarak daha detaylı bilgi alabilecekleri belirtildi.

612 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.