Hoşgeldiniz  

BELEDİYEMİZİN HİZMETLERİ TAKDİRE ŞAYAN…

Halit BEYTÜT | 17 Ocak 2021 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Kayyumun atandığı belediyemizi yöneten belediye başkan vekili valimiz Hulusi Şahin üstlenmiş ve göreve gelen valimiz özellikle belediye bünyesinde yarattığı disiplinli çalışma ile belediyenin asil görevleri olan hizmet anlayışına önemli ölçüde işlerlikli kazandırmayı başardı.

Böylesine başarılı bir çalışma doğal olarak vatandaşa da olumlu yönde yansımış bulunmaktadır.

Belediye başkan vekili Valimiz Hulusi Sahin özellikle gerçekleştirdiği mahalle sakinleriyle buluşması ve mahalle sakinlerini dinleyip sıkıntılarını bizzat onlardan dinleyip sıkıntıları giderme çabasını da ben son derece takdire sayan bir hizmet olarak gördüğümü ifade etmekte yarar görüyorum.

Toplu taşımadaki olumlu gelişmelerimde son derece eksisiz bir şekilde gerçekleştirildiğini de vurgulamak isterim.

Belediyeler bilindiği gibi hizmet sektörüdür ve bu hizmetlerin gözle görülür bir şekilde gerçekleşmiş olması belediyemize önemli bir şekilde artılar kazandırmaktadır.

Valimizin sadece mahalle toplantılarıyla yetinmemesi özellikle bazı çocukların gerek hastalıklarına ve gerekse de öğrenim görmelerine sağladığı katkıları da takdirle karşılıyorum.

Belediyeni yanı sıra asli görevi olan valilik görevlerini de büyük bir titizlikle sürdüren valimizin bunca ağır görevleri tereddütsüz yerine getirmekteki enerjisini de övgülere değer bulduğumu da ifade etmek isterim.

Böylesine bir görev askıyla görevini ifade eden valimizi takdire şayan görmemek sanırım büyük bir vurdumduymazlık olur.

Bu nedenle ben gerek valilik ve de belediyede yaptığı önemli hizmetlerinden ötürü sayın valimize ilimiz sakinleri adına teşekkür etmeyi bir görev bilirim. Böylesine değerli yöneticilerimizin olmasını ben ilimiz adına büyük bir şans olarak gördüğümü de vurgulamakta yarar görüyorum.

Batma yılların ihmaline uğrayan bir ildir.

İlimiz gerçekten olması gereken yerde değildir. İste bu yüzden ben valimizin ilimiz için son derece büyük bir şans olduğunu yinelemekte yarar görüyorum.

Belediye başkan vekilliğine atandığı günden bu yana ayrım gözetmeksizin ilimizin her kesimine hizmet götürme çabasını elbette ki alkışa değer bulduğumuzda söylemeden geçemeyeceğim.

Böylesine bir özverili çalışmalar ile ilimiz her geçen gün daha bir modern şehir olma adına önemli adımlar atacağına da içtenlikle inanıyorum.

113 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.