Hoşgeldiniz  

BEM-BİR-SEN ZABITA HAFTASINI KUTLADI

admin | 07 Eylül 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Bem-Bir-Sen Batman İl Başkanı Diyaddin Demirhan ve İl Yönetim Kurulu üyeleri Zabıta Teşkilatının 195. kuruluş yıl dönümü ve Zabıta Haftası münasebetiyle Batmanda görev yapan Zabıta Memurları ile kahvaltıda bir araya geldiler.

TPAO Kristal Parkta gerçekleştirilen kahvaltı programına Batman Belediyesi Zabıta Müdür V. Muharrem Kara ve Batman’da görev yapan bütün Zabıta personelleri katılım sağladılar.

Zabıta Memurlarımızın kanunlardan aldığı güçle bir kolluk kuvveti olarak, halkın huzur, sağlık ve güveninin sağlanmasının önemli teminatlarından biri olduğunu ifade eden İl Başkanı Diyaddin Demirhan “İyiliği emretmek, Kötülüğü men etmek’ gibi mukaddes bir gayeyi hayat düsturu olarak yaşayan, asaletini tarihten alan bu teşkilat sağlık, huzur ve güvenin teminatı için her daim görev başındadır. Özellikle pandemi döneminde hayatları pahasına büyük görevler icra eden Zabıtalarımızın önemi bir kez daha çok net bir şekilde görülmüştür. Bu köklü teşkilatımızın Sadece Zabıta haftasında değil, her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

55 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.