Hoşgeldiniz  

BEŞİRİ VE SASON’DA DA BAŞKAN DEĞİŞMEDİ

admin | 09 Mart 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Beşiri İlçe Başkanlığına Abdurrahman Şen yeniden seçildi.

Atatürk Yatılı İlköğretim Bölge Okulu konferans salonunda tek liste halinde gidilen 7. olağan kongrede, geçerli oyların tamamını alan Abdurrahman Şen  yeniden ilçe başkanlığına getirildi.

AK Parti Batman İl Başkanı Abdullah Akif Gür, kongrenin hayırlar getirmesini temenni ederek yeni yönetime ve yeni ilçe başkanı Abdurrahman Şen’e başarı diledi. Kongreye Batman İl Koordinatörü Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Batman Milletvekili Ziver Özdemir, partililer ve vatandaşlar katıldı. Kongre toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

SASON’DA AVNİ YILDIRIM YENİDEN SEÇİLDİ

Nehir düğün ve konferans salonunda iki listenin yarıştığı 7.olağan kongrede, geçerli oyların 264’ünü alan Avni Yıldırım yeniden ilçe başkanlığına seçildi. İkinci liste adayı Muhsin Suna ise 38 oyda kaldı. AK Parti Batman İl Başkanı Abdullah Akif Gür, kongrenin hayırlar getirmesini temenni ederek yeniden ilçe başkanı seçilen Avni Yıldırım ve yönetimine başarı diledi. Partililer ve delegelerin yoğun bir katılımla ilgi gösterdiği Kongreye Batman İl Koordinatörü Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Batman Milletvekili Ziver Özdemir de katıldı. Kongre toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

230 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.