Hoşgeldiniz  

BEŞİRİ’DE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANDI

admin | 20 Haziran 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Beşiri Öğretmenler Evi toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya katılan AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir yaptığı konuşmada AK Parti’nin 2001’de kurulduğu günden bu yana her seçimde açık ara farkla birinci parti olduğunu söyledi.
‘Yakın Işıkları’ dedikleri o ilk slogandan beri milletin mührü AK Parti’ye vurduğunu, kendilerinin de millete hizmetkar olduklarını dile getiren Özdemir, AK Parti’nin 19 yılda yaptığı icraatların Cumhuriyet tarihi boyunca yapılanların kat ve katı fazla olduğunu ifade etti.
Özdemir, AK Parti’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türk siyasetinin en güçlü ve prestijli markası olduğunu aktardı.
Ardından bir konuşma yapan AK Parti Batman İl Başkanı A. Akif Gür ise AK Parti’nin bütün renkleri ve sesleriyle bir Türkiye partisi olduğunu dile getirdi.
Gür “AK Parti, dili, mezhebi, etnik kimliği ne olursa olsun 81 milyonun tamamını benzer hayaller ve ortak hedefler doğrultusunda buluşturan bir milli merkezin adıdır. İşte siyasetteki bu milli merkez, 19 yıllık iktidarı döneminde icraat odaklı politikalarıyla hep öne çıkmıştır. Altını çize çize ifade etmek istiyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye çağ atlamıştır. Savunmadan sağlığa; ulaşımdan tarıma; teknolojiden eğitime kadar birçok alanda muazzam atılımlar yapılmış, Bu icraatları sadece maddi kalkınma anlamında düşünmek anlamak da elbette hatalı olur.  AK Parti bu ülkede sadece tüneller, köprüler yapmadı aynı zamanda vatandaşıyla asla ama asla kopmayacak gönül köprüleri kurdu” dedi.
Özdemir ve Gür daha sonra Beşiri’ye bağlı köy muhtarları ile bir araya geldi.
Özdemir ve Gür, gerçekleştirilen toplantıda  tüm muhtarları tek tek dinleyerek talep ve sıkıntıları bir bir not etti.
Muhtarlar tarafından yapılan talep ve sıkıntıların çözümü için gerekli çalışmaların yapılacağını belirten Özdemir ve Gür, köylerdeki sıkıntıları dinleyerek vatandaşlara en iyi hizmeti sunma gayreti içinde olduklarını söyledi.
Taziye ziyaretleri de  gerçekleştiren Özdemir ve Gür, son olarak Beşiri’de çarşı esnafını ziyaret etti. Esnaf ziyareti sırasında kendilerini çaya davet eden vatandaşları kıramayıp çay eşliğinde vatandaşlarla hasbihalde bulunan Özdemir ve Gür vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyip not alıp yapılması mümkün olan taleplerin gerçekleştirilmesi için ilgili birimlerle iletişime geçti.

36 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.