Hoşgeldiniz  

BEŞİRİ’DE ETWİNNİNG ATÖLYE ÇALIŞMASI YAPILDI

admin | 01 Aralık 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafından Beşiri ilçesinde görev yapan gönüllü öğretmenlere yönelik eTwinning atölye çalışması yapıldı.

Beşiri Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bilişim sınıfında gerçekleşen ve iki gün süren “eTwinning Atölye Çalışması” ile öğretmenlere eTwinning projeleri hakkında detaylı bilgiler verildi.

Atölye çalışmasında öğretmenlere, temel eTwinning bilgileri, eTwinning projesi planlama ve kalite etiketi konularında uygulamalı eğitimler verildi. Atölyeye katılan öğretmenlerin edindikleri bilgi ve becerilerini mesleki alanda kullanımları sağlanarak mesleki gelişimlerini tamamlamış eğitimciler olarak başta öğrenciler olmak üzere tüm eğitim paydaşlarına faydalı olmaları amaçlandı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Biriminden eTwinning İl Kordinatörü Kevser Sevinç’in eğitmen olarak yer aldığı atölye çalışmasında ayrıca Beşiri Nasrettin Hoca Anaokulu Müdürü ve ödüllü eTwinner Metin AVŞAR Web 2.0 araçları sunumu ile devam etti. Örnek proje sunumunun ardından atölye çalışması Beşiri Eskihamur İlkokulu Sınıf Öğretmeni Bahar Aytekin’in örnek proje sunumu ile devam etti.  Proje gruplarının oluşturulmasının ardından atölye çalışması sertifika töreni ile sona erdi.

39 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.