Hoşgeldiniz  

BEŞİRİ’DE MUHTARLAR TOPLANTISI

admin | 27 Ekim 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Beşiri’de mahalle ve köy muhtarları toplantısı Vali Hulusi Şahin başkanlığında gerçekleştirildi.

Beşiri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda düzenlenen toplantıya; Vali Şahin’in  yanı sıra Beşiri Kaymakamı Sinan Aşcı, kamu kurum yöneticileri, mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Vali Şahin’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda; mahalle ve köylerde yürütülen altyapı hizmetleri ile yapılacak çalışmalar ele alındı.

Muhtarlara hitaben bir konuşma yapan Vali Şahin, Muhtarların geçmiş Muhtarlar Günü’nü kutlayarak “Muhtarlarımız mahallesinde ve köyünde devletin gücünü ve varlığını hissettiren ve temsil eden kamu görevlileridir. Vatandaşımızın devletimize ihtiyaç duyduğu anda, sorunlarını ilgili kurumlara taşımakla önemli bir göreviniz var. Bizim de sizlerden isteğimiz, haksızlıklara fırsat verilmeden ihtiyaç olan konuları bize ulaştırınız. İlgili kurumlarımız da bu konularla ilgili mutlaka gerekli çalışmaları yaparlar” dedi. Konuşmanın ardından muhtarların sorun ve taleplerini dinleyen Vali Şahin, köy ve mahalle sorunlarının giderilmesi konusunda ilgili kurumların gerekli çalışmaların yapılacağını ve takipçisi olacaklarını belirtti.

198 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.