Hoşgeldiniz  

BEŞİRİ’YE ESNAF ZİYARETİ

admin | 07 Haziran 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir ve İl Başkanı A. Akif Gür, Beşiri ilçesine ziyarette bulundu.
Burada İlçe teşkilatı ile bir araya gelen Özdemir ve Gür daha sonra Beşiri esnafını ziyaret etti.

İş yerlerini tek tek dolaşarak esnafla ve vatandaşlarla hasbihal eden Özdemir ve Gür esnafa hayırlı ve bereketli kazançlar diledi.

Vatandaşlardan gördükleri ilgi karşısında duydukları memnuniyeti dile getiren Özdemir ve Gür, her zaman esnafla halkla iç içe olmaya özen gösterdiklerini söyledi.

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Özdemir ve Gür “Vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla buluşmak üzere sık sık ilçelerimize ziyaret etmeye gayret gösteriyoruz. Koronavirüs pandemisi nedeniyle ara verdiğiniz bu ziyaretlerden büyük keyif alıyoruz. Hem çalışmalarımızı anlatıyor, hem vatandaşlarımızın taleplerini dinliyoruz. Daha güzel yatırımlar, daha güzel Batman için bu sohbetlerle çözüm üretip istişare de bulunuyoruz.” diye konuştular.

Vatandaşlar ise ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Beşiri Kaymakamı Sinan Aşçı’yı da ziyaret eden Özdemir ve Gür, Beşiri ve İkiköprü için yapılacak projeler üzerinde verimli istişarelerde bulunuldu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Kaymakam Aşçı, Özdemir ve Gür’e desteklerinden dolayı teşekkürlerini bildirdi.

Özdemir ve Gür daha sonra çevre yolunda yaşanan kazaların önüne geçmek için yapılan üst geçitlerde incelemede bulundular.

156 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.