Hoşgeldiniz  

BİRİMLER ARASI TURNUVA BAŞLADI

admin | 13 Kasım 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Sportif faaliyetlere önem veren ve kurum içi halkla ilişkileri önemseyen Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, Birimler Arası Futbol Turnuvasının ilk vuruşunu yaparak turnuvayı başlattı.

Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen Birimler Arası Futbol Turnuvasında, 3 grupta toplam 14 takım mücadele edecek.

Sağlık Bilimleri Fakültesi ile Bilgi İşlem Daire Başkanlığı arasında gerçekleştirilen turnuvanın ilk maçında başlama vuruşunu Prof. Dr. İdris Demir yaptı. Birimler arası futbol turnuvasının ilk maçında bir konuşma yapan Rektör Demir, bu etkinlikle personeller arasında birlik ve beraberliğin artmasını temenni ettiklerini belirterek personellerin iş dışında bir motivasyon kaynağı edinmelerinin iş ve sosyal hayattaki verimliliğin artması açısından son derece önemli olduğunu söyledi.

Batman Üniversitesinin sporu önemseyen ve sporcuyu destekleyen bir üniversite olduğunu kaydeden Rektör Demir, sporu hayatımızın her alanına dâhil edebilmemiz gerektiğinin altını çizdi. Turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar dileyen Prof. Dr. İdris Demir,  hem sağlıklı birer birey olma hem de sosyalleşme becerilerinin kazanılması açısından personellerin bu tür etkinliklere katılımını önemsediklerini sözlerine ekledi

35 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.