Hoşgeldiniz  

BÖLGEDE VEYSEL KARANİ FARKI

admin | 12 Ekim 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman’da birçok başarıya imza atan Veysel Karani İmam Hatip Lisesi Proje Okulu, Diyarbakır’da yapılan oryantiring yarışmasına damgasını vurdu.

Tübitak Diyarbakır temsilciliği tarafından düzenlenen Bölge Oryantiring müsabakalarında 15 yaş Kategorisinde Enes Çakar bölge birincisi,16 Yaş kategorisinde Yakup Kaya Bölge 2.ncisi, Mahmut Kaya Bölge 3.üncüsü oldu.

Diyarbakır’da yankılanan ses Veysel Karani Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Proje Okulu oldu. Veysel Karani İmam Hatif Lisesi Proje Okulu Müdürü Mehmet Siraç Dadak, aldıkları başarıların emek ve Alın teri olduğunu söyledi.

Dadak yaptığı açıklamada “Birçok dalda olduğu gibi oryantiring yarışmasında da öğrencilerimiz derece yaptı. Antrenörlerini, Öğretmenlerini ve emeği geçenleri kutluyorum. Proje okulu dolarak bütün zorluklara rağmen zoru ve hedefine ulaşmayı seven bir ekibiz” diye konuştu.

GÜREŞ’TE TÜRKİYE 2.LİĞİ

Batman Veysel Karani İmam Hatip Lisesi Proje Okulu öğrencileri, bölgede yapılan oryantiring yarışmasında derece yaptıktan sonra, aynı başarıyı Güreşte de gösterdi.

10 Ekim 2021 tarihinde Adana’da yapılan Karakucak güreşlerinde Muhammed Yagmahan Türkiye birincisi, Muhammed Emin Atıl Türkiye 2.incisi oldu. Aynı zamanda Petrolspor kulübünde lisanslı oyuncuları olan Güreşçilerin birçok alanda sayısız başarısı var.

Okul olarak kulüplere sporcu kazandırdıklarını belirten Veysel Karani İmam Hatip Lisesi Proje Okulu Müdürü Mehmet Siraç Dadak, derece yapan sporcuları ve antrenörlerini kutladı.

35 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.