Hoşgeldiniz  

“BU MEMLEKETİN HEPİMİZE İHTİYACI VAR”

admin | 05 Ağustos 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, İl Başkanı Av. A. Akif Gür, Gençlik Kolları Başkanı Hüsnü Tolga Genç ve AK Parti yönetimi Kozluk’ta Aylık Danışma Meclis toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı sonrasında Muhtarlar ile bir araya gelen Milletvekili Özdemir ve İl Başkanı Gür, Danışma Meclisi Toplantısı sonrasında AK Parti Kozluk İlçe Başkanlığında halk günü yapan Milletvekili Özdemir ve İl Başkanı Gür vatandaşla sohbet edip, talep ve sorunlarını not aldı.

MECLİS TOPLANTISINA KATILIM SAĞLANDI

Milletvekili Ziver Özdemir, İl Başkanı A. Akif Gür, Kozluk İlçe Başkanı Abdullatif Baltaş, İlçe Kadın Kolları Başkanı Canan Kurtboğa ve Kozluk ilçe teşkilatının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda konuşan Milletvekili Ziver Özdemir, birliğin ve dirliğin önemine dikkat çekti.

Danışma Meclis Toplantısı sonrasında Kozluk Mahalle ve Köy Muhtarlarıyla bir araya gelen Milletvekili Ziver Özdemir “Seçilmiş olan insanların bu memlekete hizmet etme gayreti içinde olduğuna inanıyoruz. Hepimiz bu yörenin insanlarıyız, bu memleketin hepimize ihtiyacı var. Mahallelerin köylerin sorunlarını söylediniz, yapılması için gerekli yerlere bizlerde aktaracağız. Düşmanlıkla kavgayla işimiz yok, işimiz hizmettir” dedi.

Muhtarlarla yapılan toplantı sonrasında halk günü düzenleyen Milletvekili Özdemir ve İl Başkanı Gür sorunlarla bizzat kendileri ilgilenip not aldılar. Halk gününü düzenleyenlere teşekkür eden Kozluk Halkı, yapılan ve yapılacak olan hizmetlerden memnun olduklarını açıkladılar.

184 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.