Hoşgeldiniz  

BURSLULUK SINAVINA BİNLERCE ÖĞRENCİ KATILDI

admin | 13 Mart 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Bölgenin en büyük özel okul kompleksine sahip olan Final Okulları binlerce öğrenciyle bursluluk sınavını gerçekleştirdi.

Batman Final Okulları Yaşam ve Başarı Kampüsü 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı ‘Bursluluk ve Kabul Sınavı’ yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Tüm Türkiye’de eş zamanlı yapılan sınava ilgi büyük olurken Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri 3,4, 5, 6, 7, 8, 10,11 Sınıflara yapılan sınavlara veli ve öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Konu hakkında açıklama yapan Batman Final Okulları Genel Müdürü Orhan Alp; “Okulumuzda her yıl yaptığımız bursluluk ve okula kabul sınavıyla birçok öğrenciye destek olduk. Bu yıl da bursluluk ve erken kayıt indirimlerimizden faydalanmak isteyen öğrencilerimiz sınava yoğun ilgi gösterdiler.  Covid-19 tedbirlerine uygun şekilde yüz yüze gerçekleştirdiğimiz sınavda pandemiye uygun tüm tedbirler almamızın yanında, sınav seanslarını da arttırarak yoğunluğu kontrol altında tuttuk. Tüm seanslarımızı düzen ve disiplin içerisinde tamamladık. 17 Mart Çarşamba gününden itibaren öğrencilerimiz kitapçıklarını ve sınav sonuçlarını okulumuzdan teslim alabilecekler. İndirim kazanan ve erken kayıt avantajlarımızdan faydalanmak isteyen velilerimizi çay içmeye bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

67 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.