Hoşgeldiniz  

ÇALIŞTAY SONA ERDİ

admin | 04 Kasım 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 28 ilden eğitimcinin ve çeşitli üniversitelerden akademisyenlerin katıldığı ‘Okul Öncesi Eğitimde Mevcut Durum ve Geliştirilmeye Açık Alanlar Çalıştayı’ sona erdi.

İlimizin ev sahipliğinde 15 Temmuz Şehitleri Anaokulunda gerçekleşen ‘Okul Öncesi Eğitimde Mevcut Durum ve Geliştirilmeye Açık Alanlar Çalıştayı’nda iki gün boyunca devam eden oturumlar sonrası kapanış programı düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, kapanış programında yaptığı konuşmada katılımcılara çalıştaya sundukları katkı için teşekkür edip kendilerine katılım belgesi verdi.

Müdür Kurtaran “Kıymetli Meslektaşlarım, ‘Okul Öncesi Eğitimde Mevcut Durum ve Geliştirilmeye Açık Alanlar Çalıştayı’mıza ülkemizin farklı illerinden gelerek değerli fikirlerinizi bizimle paylaştınız. Değerli fikirlerinizle katkı sunduğunuz bu çalıştaydan çıkacak sonucun, çocuklarımıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Çalıştayımıza katılım gösterdiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum” dedi

Çalıştay, düzenlenen gezi programı ile sona erdi. Çalıştaya katılan misafirler tarihi ilçe Hasankeyf ile Mardin’in Midyat ilçesinin tarihi ve ören yerlerini gezdiler. Günün anısına dair hatıra fotoğrafı çektirdiler.

30 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.