Hoşgeldiniz  

ÇAMLITEPE SAKİNLERİNİN VALİDEN BİR İSTEĞİ VAR…

Halit BEYTÜT | 12 Nisan 2021 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Sayın valim, sayın belediye başkan vekilim Çamlıtepe mahallesinin sizden bir ricası var. Benim vasıtamla bu isteklerinin size ulaştırmamı istediler.

Çamlıtepe sakinleri sizin ilimizin mahallelerinde ziyaret ettiğinizi ve mahalle sakinlerinin dert ve sorunlarınızı dinlediğinizi anca Çamlıtepe’yi ihmal attığınızın üzüntüsünü yaşadıklarını belirtip, Çamlıtepe mahallesini de ziyaret edip sorunlarını dinlemenizi arzu ediyorlar.

Yaşar Kemal ormanının bulunduğu yerinde çok ihmal edildiğini ve kendi mahallelerine de pazar kurulması dileğinde bulunuyorlar.

Çamlıca mahallesi sakinleri ayrıca sayın valimizin mahallemize de gelip dert ve sorunlarımızı dinlemesi arzusunda olduklarını ifade ediyorlar.

Sayın valim bana bu isteklerinin size iletmemi istediler. Bende bu isteklerini bu makalemde dile getirdim Ben sizin bu isteklerini karmayacağınıza ve mahalle sakinlerini dinleme özverisinde bulunacağınıza inanıyorum

Çamlıca mahallesi sakinleri ayrıca sayın valimizin mahallemize de gelip dert ve sorunlarımızı dinlemesi arzusunda olduklarını ifade ediyorlar.

Sayın valim bana bu isteklerinin size iletmemi istediler. Bende bu isteklerini bu makalemde dile getirdim Ben sizin bu isteklerini kırmayacağınıza ve mahalle sakinlerini dinleme özverisinde bulunacağınıza inanıyorum

Yaşar Kemal ormanı bu mahalle sakinlerinin oturup dinlenebileceği yegâne mesire yeridir ama son derece bakımsız bir orman dönüşmüş ki onun hemen yanından geçe DSİ ye ait sulama kanalı gerçekten bir iluh deresi gibi havaların ısınmasıyla etrafa pis kokular saçmaya başlamış bulunmaktadır.

Bu konuya da gereken duyarlılığı göstereceğinize ve mahalle sakinlerinin hem pis kokudan hem de Yaşar Kemal Ormanını da sahipsizlikten kurtaracağınıza inanıyorum.

Ben Sayın valimiz ve belediye başkan vekilimiz Hulusi Şahinin Çamlıtepe sakinlerinin bu hâkli isteğine sessiz kalmayacağına ve kısa bir sure içinde Çamlıtepe sakinleriyle de bir araya gelip sorunlarını dinleme özverisinde bulunacağına inanıyorum

Çamlıtepe muhtarının da artık muhtarı olduğu Çamlıtepe sakinlerinin sorunlarını da artık ilgili mercilere iletme zahmetine katlanmasını diliyorum.

51 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.