Hoşgeldiniz  

ÇAMUR AT İZİ KALSIN HESABI TUTMADI…

Halit BEYTÜT | 07 Eylül 2021 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Batman Ticaret Sanayi Odası Başkanı A. Kadir Demir seçimlere kısa bir süre kala bazı üyelerin kayıtlarının usulsüz şekilde silindiğine dönük iddialar üzerine yaptığı basın toplantısında müfettişlerce yapılan inceleme ve mahkemece verilen kararlarla ilgili olarak kovuşturmaya gerek olunmadığı kararının alındığını ve bunun sadece çamur at izi kalsın hesabıyla yapılmış asılsız bir dedikodudan ibaret olduğunu belirtti.

Abdülkadir Demir’i yıllardır tanırım BATSO Başkanlığına seçildiğinden bu yana görevini son derece dürüstçe yaptığını hep birlikte gözlemledik.

Her konuda ilimize Ticaret ve sanayi odası olarak gerek sosyal aktivitelerde ve gerekse de ilimizin ekonomik konular ile yaptığı olumlu çalışmalarla taraflı tarafsız tüm Batman halkının haklı takdirini kazanmıştır.

Bundan bir sure önce hakkında çıkarılan bazı dedikodular yüzünden hem mahkeme kararı ve de müfettişlerce yapılan incelemeler sonucu bu tür söylentilerin kovuşturmaya bile yer olmadığı karar verilmiş ve Demir’in aklanması gerçekleşmiştir.

Batman ilinin artık bu tur basit gerekçeler ve olmayan konularla birilerini suçlamasına ihtiyacı yoktur.

  1. Kadir Demir bu ilin bir evladıdır ve batmana ve de bulunduğu makama ihanet edebilecek bir karakterde değildir.

Kısır döngülerle birilerini karalamaya çalışmanın kimseye bir yararı yoktur.

Bu yüzden sadece ilimize hizmetten başka bir düşüncesi olmayan değerli insanlarımızı kötüyü kollamanın her açıdan yarar sağlayacağına inanıyorum

Batmanın kısır döngülerle kaybedilecek zamanı yok.

Görevlerini ilimizin menfaati için yapmayı kendilerine ilke edinmiş insanlarımızı sadece alkışlamakla yetinip onları daha iyiye ve de güzele teşvik etmeyi kendimize görev edinelim.

Batman Ticaret ve Sanayi Odasının başkanına, yönetim kurulu üyelerine sadece ilimizin daha da güzel hizmetlere imza atmalarını temenni ediyor bu konuda yapacakları caba ve gayretleri için içtenlikle başarılar diliyorum.

46 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.