Hoşgeldiniz  

ÇARESİZLİK GİRDABINDAYIZ

Halit BEYTÜT | 19 Aralık 2020 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Kısıtlamalar, korona korkusu, maddi yoksunluk, işsizlik, umutsuzluk ve de kimsesizlik sancısı milleti çaresizleştirmiştir.

Ülkemi yönetenler üzülerek ifade etmek isterim ki milleti düşünme gibi bir sorumluluk taşımana gibi bir vurdumduymazlığın içine düşmüşlerdir.

Öyle ya onların karnı tok sırtları pektir ya bu yüzden milletin içinde bulunduğu durumdan sanki bihabermişler gibi bir tutum sergiliyorlar.

1000 lira ile alın idare edin bir düşünce ile hareket edip milleti dört duvar arasına hapsediyorlar.

Bu insanlar ne yer ne içer umurlarında bile değil.

Kendi milletinin içine düştüğü çaresizliği görmezden gelen bu zihniyete sahip olanlar kimlerin sayesinde oturdukları makamları kime borçlu olduklarının gafletinde bulunuyorlar.

Kendi milletinin içinde bulunduğu çaresizlikten bihabermiş gibi bir tutu içinde olanlar ne yazıktır ki millete olan ahde vefa borçlarını bile esirgemekten geri kalmamayı yeğliyorlar.

Korona virüsünü bahane edip vatandaşa karşı olan yükümlülüklerini unutanlar millete ne kadar uzak olduklarını da bu vesileyle ispatlamış bulunmaktalar.

Kendi yandaşlarına her türlü imkânı vermekten kaçınmayan bir zihniyet yandaş olmayanlara da adeta cehennem azabını yaşatmaktan geri kalmıyorlar.

Bu ayrıştırıldığı bu insanlara reva girenlerin iki yakası bir araya gelmeyecek ve ettiklerinin vebaliyle karşı karşıya kalacaklardır.

Son derece meşakkatli bir zaman tünelindeyiz bu süreç elbette böyle devam etmeyecek ve bu süreçte mağdur olup kendilerini sahipsiz görme talihsizliğinden mutlaka kurtulacak ve kendilerine bu çaresizliği yaşatanları asla affetmeyeceklerdir.

Dileğim bu onurlu ülke vatandaşlarınızın bir an evvel bu musibet virüsten ve kendilerini çaresizliğe itenlerden kurtulmasıdır.

83 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.