Hoşgeldiniz  

ÇOCUKLARA SPOR MALZEMELERİ DAĞITILDI

admin | 29 Eylül 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında bilinçli çocuklar güzel yarınlar projesiyle Batman İl Emniyet Müdürlüğü’nün açtığı lisans edindirme, boks, kick boks ve yüzme kurslarına katılan öğrencilere, Emniyet Müdürlüğü tarafından spor malzemeleri dağıtıldı.

60 ÖĞRENCİYE SPOR MALZEMELERİ DAĞITILDI

Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şubesi’nce çocuklara yönelik yürütülen çalışmalar, Emniyet Müdürlüğü Konferans Salonu’nda basına tanıtıldı.

Kayseri, Niğde ve Osmaniye’den çocukların gönül köprüsü ile Batman’da konuk edildiği projenin detayları anlatılırken, açılan lisans edindirme, boks, kick boks ve yüzme kurslarına katılan öğrencilere de spor malzemelerinin dağıtımı yapıldı. Bölge denetimi kapsamında Batman’a gelen Emniyet Başmüfettişi Davut Karakülah’ın da katıldığı programda konuşan Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç Güvenli geleceğimiz olan çocuklarımızı önemsiyoruz ve üzerlerinde gerçekten durmaya çalışıyoruz. İl Emniyet Müdürlüğü olarak asayişte, narkotikte, özellikle terörde tek bir amacımız var, ülkemizin birliğini bütünlüğünü korumak, çocuklarımızı suçtan uzak tutmak. İlgili şubemiz, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Spor İl Müdürlüğümüzün de ortak paydaşıyla bu tür projeleri yürütüyor” dedi.

48 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.