Hoşgeldiniz  

ÇÖP EV, TEMİZLENDİ

admin | 17 Haziran 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Oturduğu konutu çöp ev haline getiren vatandaşın evi dördüncü kez Belediye Temizlik ekipleri tarafından temizlenerek, ilaçlandı.
Akli dengesi yerinde olmadığı belirtilen bir vatandaşın evinde bulunan çöpler Belediye Temizlik ekipleri tarafından temizlendi. Batman’ın Hürriyet Mahallesi 405. Sokakta bulunan evde istiflenen çöpler Belediyemize bağlı Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince evden çıkarıldı.
Etrafa yaydığı kokudan rahatsızlanan mahallelilerin şikâyeti üzerine harekete geçen Belediye Temizlik Müdürlüğü ekipleri belirlenen evde inceleme yaptı. Çöp yığınıyla karşılaşan ekipler evde bulunan çöpleri temizledi. Temizlik çalışmalarının tamamlanmasından sonra konut Belediye Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilaçlandı. Çevrede bulunan mahalle sakinleri, evin Belediye ekiplerince 4. kez temizlendiğini kaydederek: “Belediyemizden ve ilgili kurumlardan bu aileye sahip çıkılmasını istiyoruz. Evde iki çocuk var. Bu çocuklar çöp evden dolayı mağduriyet yaşıyorlar. Evi haşere basıyor ve ev sık havalandırılmadığı için de kokular oluşuyor. Şikâyetimize zamanında müdahalede bulunan belediye ekiplerine teşekkür ediyoruz” dediler.

251 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.