Hoşgeldiniz  

CUMHURBAŞKANIMIZA SAYGI GÖSTERMEYEN ABD’Yİ KINIYORUM…

Halit BEYTÜT | 07 Ekim 2021 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın geçen hafta gittiği ABD’de devlet geleneklerine aykırı şekilde hiçbir ABD temsilcisi tarafınsan karşılanmaması ABD’nin ne denli faşist bir devlet olduğunun göstergesi olmuştur.

Bizler ülkemizin cumhurbaşkanını içerdi eleştiririz ama dış güçlerin cumhurbaşkanımıza yaptığı saygısızlığı da kesinlikle kabul etmeyiz. ABD’nin bunamış başkanı Bidenin cumhurbaşkanımızla görüşmeyi reddetmesi ise tam bir faşizane bir tutumdur.

Bu yüzden ben ABD’nin cumhurbaşkanımıza yaptığı saygısızlığı Türk devletine yapılmış bir saygısızlık olarak değerlendiriyorum.

Amerika her ne kadar müttefik bir ülke ise de her yönde ülkemize karşı ne denli ikiyüzlü bir politika sürdürdüğünü çok iyi biliyoruz. Bu nedenle kurttan post Amerika’dan bize dost olmaz deyimi her dönemde geçerliliğini korumuş ve Amerika’nın her ne kadar dost görünümlü politikasına hiç bir zaman inanmamışızdır.

Benim ülkemin cumhurbaşkanına saygısızlık yapanlar hiç bir zaman benim ülkemin dostu olamazlar.

Türkiye 83 milyonluk bir ülkedir ve bu ülkenin de bir Cumhurbaşkanı vardır tüm dünya bilsin ki bizim cumhurbaşkanına saygı göstermeyenlere bizlerden de saygı göstermeyi beklemesinler.

Bu ülke 7 düvele karşı vatanini korumuş ve dünyanı gıpta ile baktığı bir destanın yaratıcısıdır da kahpe Amerika’nın uşaklığını yapan ülkelerden olmadığımızı beyinlerine kazısınlar ve bu ülkeye hiç bir ülke saygısızlık yapamayacaktır.

Cumhurbaşkanımıza yapılan her turlu yanlışlığı ülkenin tüm vatandaşlarına yapılmış olarak addederiz böyle biline

Ülkemizin içindeki siyaset gereği elbette ki eleştiriler olacak ama dışardan gelebilecek her turlu saygısızlığın da karşısında olacağımızın bilinmesini özellikle vurgulamak isterim

Bu yüzden sözde dost, özde düşman görünümlü Amerika başkanı bizi Amerika’nın sömürgesiymiş gibi göstermeye kalkışmasını tüm içten ve nefretle karşıladığımızı ifade etmek isterim.

64 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.