Hoşgeldiniz  

CUMHURİYET MTAL’DEN BİLİM FUARI

admin | 17 Aralık 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğretmen ve öğrencilerinin hazırladığı proje çalışmalarıyla TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı düzenlendi.

Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kapalı spor salonunda düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarına; İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Şube Müdürleri Emrullah Aslan ile Murat Şahin, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından projelerin sergilendiği stantları tek tek gezen İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, öğrencilerden proje çalışmaları hakkında bilgi aldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, güzel çalışmalarından ötürü öğrencileri tebrik edip TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarının gerçekleşmesinde emeği geçen Okul Müdürü Halef Akgül ve öğretmenlere teşekkür etti.

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı etkinliğinin ardından öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran öğretmenlerle bir süre sohbet etti.

Son olarak okulun atölyelerini gezip öğrencilerle bir sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, Okul Müdürü AKGÜL ve öğretmenlerden atölye çalışmaları hakkında bilgi aldı.

50 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.