Hoşgeldiniz  

DAR GELİRLİ AİLELERE MESAJ KODU ÜZERİNDEN YARDIM 

admin | 19 Mayıs 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Batman İl Başkanlığı Ramazan ayı ve koronavirüs salgını nedeniyle dar gelirli ailelere kare kod uygulaması ile yardımda bulundu.

Yardım yapılan aileler, kendilerine SMS ile gelen kod ve şifre ile anlaşma yapılan marketlere gidip alışverişlerini yaptı.

Yardımdan faydalanan aileler, sosyal mesafe kuralı nedeniyle böyle bir uygulamadan dolayı duydukları memnuniyeti belirterek İl Başkanı Abdullah Akif Gür ve AK Parti Batman teşkilatına teşekkür etti.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan AK Parti Batman İl Başkanı Abdullah Akif Gür, ihtiyaç sahiplerine her zaman olduğu gibi bundan sonraki süreçte de ulaşmaya çalışacaklarını ve AK Parti’nin başarısının en önemli anahtarının  milleti ile kurduğu güven ve samimiyet bağından olduğunu söyledi.

Koronavirüs nedeniyle mağdur ailelere ulaşmanın kendilerinin en asli görevleri olduğunu vurgulayan Gür, “Batmanda  da bizim yolumuzu gözleyen ve ihtiyaç sahibi olan insanımız var. Dar gelirli ve mağdur durumdaki vatandaşlarımıza destek vermeyi bir görev sayıyoruz. Onların yalnız olmadıklarını bizimde onların yanlarında olduğumuzu gösteriyoruz. Vatandaşımızın yaptıkları hayır dualarından dolayı esas ihtiyaç sahibinin bizler olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Her zaman olduğu gibi bundan sonraki süreçte de  halkımızın yanında olmaya, dertleriyle dertlenip sorunlarını çözmeye gayret göstermeye devam edeceğiz” dedi.

215 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.