Hoşgeldiniz  

DARALTILMIŞ DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI

admin | 25 Ekim 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Parti binasında gerçekleşen toplantıya AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, İl Başkanı Av. Abdullah Akif Gür ve partililer katıldı.

Batman’da yapılması planlanan projelerin takipçisi olduklarını dile getiren Özdemir, Batman’a ilişkin bütün projelerin altında da AK Parti’nin imzasının olduğunu söyledi.

Özdemir “Her zaman ki gibi birileri konuşacak ama AK Parti yapacak. Bizler tevazu gayret samimiyet ile çalışıp aziz milletimize kurduğumuz gönül köprülerinin bize verdiği sorumlulukla hareket edeceğiz’’ diye konuştu.

Gür ise Teşkilat ruhu ile hareket ettiklerini ve etmeye devam edeceklerini aktararak “Biz bir ekip ruhu oluşturmaya çalışıyoruz ve bunu başardığımıza inanıyoruz. Tek milletvekilimiz var. Gönül isterdi ki 5 milletvekilimiz olsun. Biz o boşluğu milletvekilimiz ve teşkilatımız ile bir ekip ruhu oluşturarak dolduruyoruz. Ekip şeklinde çalışarak 4 milletvekilinin yapmadığı çalışmaları biz teşkilat olarak yapmaya çalışıyoruz. Bu yüzden insanlarımız, diğer milletvekillerine gideceğine bizim kapımızı çalıyor. Biz de kapımızı çalan vatandaşlarımızın taleplerini ilgili yerlere ulaştırıp çözüm bulma noktasında gayret sarf ediyoruz, milletimize hizmet yolunda samimiyetle çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

40 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.