Hoşgeldiniz  

DEĞERLER VE AKADEMİK BAŞARININ MERKEZİ BATMAN’DA

admin | 23 Şubat 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman’ın eğitim sektörüne yepyeni bir soluk getirecek olan Rüzgar Koleji, Batman’da.

Rüzgar Koleji, Siirt Çevreyolu üzerinde 5. km Nargaz karşısında 13 bin metrekarelik alanda 4 katlı 26 derslik tüm sosyal donatıları ile Batmanlıların hizmetinde.

Faaliyetine Açı koleji olarak devam eden kolej uzman eğitimci Cuma DİŞİKIRIK koordinatörlüğünde Rüzgar Koleji olarak eğitim öğretime devam edecektir.

Anasınıfı 4-5 yaş gurubu, ilkokul, ortaokul öğrencilerine hizmet verecek Rüzgar Koleji Eğitim koordinatörü Cuma Dişikırık; Eğitim alanında 33 yıllık tecrübemizi işimize katarak Akademik başarının yanında ‘Değerler eğitimi’ üzerinde duracaklarını özellikle ifade etti.

Dişikırık yaptığı açıklamada “Çocukların güçlü bir karakter ile Aile ve insan sevgisine sahip, sorumluluklarının bilincinde çevresine duyarlı, yardımsever, başarılı bireyler yetiştirmek temel hedefimiz olacaktır. Böylelikle marka tescili bize ait olan RÜZGAR KOLEJİ EĞİTİM MODELİNİ olgunlaştırıp, güçlendirdikten sonra franchise çalışmalarına başlamayı planlamaktayız” dedi.

Rüzgar Koleji’ni eğitim sektörüne kazandırmaya hazırlanan eğitimci Dişikırık 2020-2021 Eğitim ve öğretim sezonunda Mükemmel öğretmen kadrosu ile 20 kişilik sınıflarda öğrencilere eğitim-öğretim hizmeti sunacaklarını, farklı eğitim çizgisi ve hedefleriyle, açılışa özel avantajlı kayıt kampanya ve indirimlerle eğitim sektörüne farklı bir rekabet katmak istediklerini belirtti.

Yüksek ücretler ve değişik anlaşılmayan argüman, cümlelerle velilerin yanıltıldığını savunan Cuma Dişikırık, başarıyı elde etmenin tek yolu özveri ile her çocuğu anlayarak ve önemseyerek çalışmaların yapılmasının verimli olacağını savundu. Rüzgar Koleji’nde açılış kampanyasında eğitim, yemek, kıyafet, kitap ve servis her şey dahil bir avantajlı kayıt paketi sunuluyor. Dişikırık, tüm velileri okula ve Diyarbakır Caddesi üzerinde bulunan BP benzinlik yanındaki danışma ofisine davet ettiklerini belirtti.

234 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.