Hoşgeldiniz  

DEMİR, ÇALIŞMA ALANLARINDAYDI

admin | 28 Şubat 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediyesi Eş Başkanı Dr. Mehmet Demir, belediye ekipleri tarafından kent merkezinde yapılan, yapımı devam eden ve yapılacak çalışmaları yerinde görmek için çalışma sahasında incelemelerde bulundu.

Güneykent Mahallesi ile Emekli TOKİ’de yapılacak ve yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Eş Başkanı Dr. Demir’e Belediye Meclis üyeleri, Fen İşleri Müdürü ile teknik personel eşlik etti.

Batman’ın Kardelen Mahallesi Emekli TOKİ mevkiinde zemin çökmesi sonucu deforme olan yolda yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek Belediye Fen İşleri Müdürlüğü personelinden bilgi alan Eş Başkan Demir, çalışmaların aksatılmadan ve yolun sağlıklı bir şekilde bir an önce trafiğe açılmasını istedi. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, yağışlar nedeniyle zemin yumuşaması sonucu çökmenin meydana geldiği yolda, zemin dolgu, stabilize ve asfalt serim çalışmaları gerçekleştirerek yolun ulaşıma açılması için büyük çaba harcıyor. 1 kazıcı kepçe, 3 kamyon, 1 loder, 1 silindirle gerçekleştirilen çalışmalarda 500 metre uzunluğunda yaklaşık 5 metre derinliğindeki yolda zeminin tekrar çökmemesi için taş blokaj yapım çalışmalarının devam ettiği belirtildi.

182 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.