Hoşgeldiniz  

DEMİR’DEN, TÜRKİYE REKORU KIRAN ATLETE ÖDÜL

admin | 21 Haziran 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

TPAO Batman Bölge Müdürü ve Petrolspor Kulüp Başkanı Mustafa Demir, U-18 kategorisinde Türkiye rekoru kıran Kırmızı-Beyazlı ekibin milli atletini ödüllendirdi.

Batman Bölge Müdürlüğü içinde gerçekleştirilen ödül törenine Bölge Müdürü ve Petrolspor kulüp başkanı Mustafa Demir, 2. Başkan Fereç Kılıçer, Petrolspor Atletizm Takımı Baş Antrenörü Ümit Kemal Pişkin ile milli atlet Hayrettin Yıldız katıldı.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ödül töreninde konuşan Petrolspor kulüp başkanı Mustafa Demir “Öncelikle elde etmiş olduğun başarıdan dolayı seni kutluyorum. Bursa ilinde gerçekleştirilen Türkiye şampiyonasında kendi kategorinde Türkiye rekoru kırman bizi gururlandırmıştır. Petrolspor kulübünün belirlemiş olduğu ilkeler ile yetişen sporcuların iyi bir sportif eğitim ve imkânlarla başaramayacaklarını senin yapmış olduğun derece ile görmekteyiz. Hedefini yüksek tutmanı ve daha üst düzey başarılar elde etmek için çabalamanı ayrıca okul eğitimine de önem vermesi gerektiğini belirten Demir, Emeği geçen yönetim kurulu ile antrenörlerimizi kutluyorum” dedi.

43 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.