Hoşgeldiniz  

DERECE YAPAN ÖĞRENCİLERDEN MÜFTÜ ERHAN’A ZİYARET

admin | 13 Haziran 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Veysel Karani Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Proje Okulu Güreş Takımında Türkiye 1.si ve Türkiye 3.sü olan öğrenciler Batman İl Müftüsü Turgut Erhan’ı Ziyaret ettiler.

Veysel Karani Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Proje Okulu Güreş Takımında Serbest stilde 48 Kiloda Türkiye 1.si olan Şakir Acar, serbest stilde 52 kiloda Türkiye 1.si olan Muhammed Yağmahan, Serbest stilde 52 kiloda Türkiye 3.sü olan Furkan Kara, Spor proje okulu Müdürü Mehmet Sıraç Dadak ve Spor antrenörü İbrahim Halil Kay ile birlikte İl Müftüsü Turgut Erhan’ı ziyaret ettiler.

Başarılı sporcuların ziyaretlerinin kendisini çok mutlu ettiğini ifade eden Müftü Erhan, elde edilen başarıların Batman ve İmam Hatip okullarını, adına yakışır bir biçimde tanıttığını ve temsil ettiğini söyleyerek, Kendisini ziyaret eden yıldız güreşçileri elde ettikleri başarılarından dolayı kutlayarak, her zaman başarılı sporcuların yanlarında olduklarını, bundan sonrada kendilerinden daha büyük başarılar beklediklerini belirterek, sporculara çeşitli hediyeler verdi.

Türkiye birincisi olan Veysel Karani Anadolu İmam Hatip lisesi spor proje okulu öğrencileri Türkiye’yi Milli takımda Avrupa ve Balkan şampiyonalarında temsil edecekler.

55 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.