Hoşgeldiniz  

DERNEK VE VAKIF BAŞKANLARINDAN ZİYARET

admin | 28 Aralık 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Sason Kaymakamı Murat Mete, Batman’da Faaliyet Gösteren Şehit ve Gazi Aileleri Dernekleri ve Vakıf Başkanlarını makamında kabul etti.

Kaymakam Murat Mete’yi Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Batman İl Başkanı Taha Etiz, Batman Şehit ve Gazi Aileleri Derneği (BAŞGAD) Başkanı Şeyhmus Özcan, Kozluk Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Turgay Şengül, Sason Şehit Aileleri ve Gazilerle Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutalip Çelik, Gercüş Şehit Gazi Aileleri Koruma ve Kalkındırma Derneği Başkanı Sıraç Çetin, Yücabağ Güvenlik Köy Korucuları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yunus Bozkurt, Sason güvenlik ve şehit aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Cahit makamında ziyaret etti.

Kaymakam Mete’ye Dernek Başkanları şehit aileleri ve gazilere gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederken ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Mete ise her zaman şehit ve gazi ailelerin yanında olduklarını belirtti. Şehit aileleri ve gazilerimize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü Sayın Kaymakamımıza teşekkür plaketi takdim edildi.

39 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.