Hoşgeldiniz  

“DESTEK VERİN, BEŞ YIL HİZMET VERELİM”

admin | 24 Mart 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı Kıymet Barış, seçilmesi halinde mahalleye kazandıracakları hizmetlerle ilgili farkındalık oluşturacaklarını söyledi.

Muazzez Şaşmaz, Raziye Adanır, Melahat Kalaçi, Sultan Ortaç, Semra Yılmaz ve Dila Şeker’den oluşan kadın azaları ile birlikte kadının gücüne bir şans verilmesini isteyen Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı Kıymet Barış sorunları da sevinçleri de birlikte paylaşacağız dedi.

“BEN DİYE BİR ŞEY YOK, BİZ VARIZ”

Kimse tek başına güçlü değildir diyen Cumhuriyet Mahallesi Muhtar adayı Kıymet Barış, “Ben’ diye bir şey yok, ‘Biz’ varız. Azalarımla birlikte varız. Gücümüzü birleştirdik ve mahalleyi ileri bir noktaya taşıyacağız. Cumhuriyet Mahallesi muhtar adayı ve kadın azaları diyorlar ki, Aslında bizlere bir şans verilmediği sürece şimdi konuşulacak her şey ‘cek-cak’lardan öteye de geçemeyecek. Cumhuriyet mahallesi sakinleri hatta Batman’daki bütün mahalle sakinleri bu sefer kadın muhtar adaylarını desteklesinler ve inanıyoruz ki pişman olmayacaklar. Biz, Bize bir şans verilmesine talibiz Sorunları birlikte çözmeye talibiz. Sevinçlerimizi birlikte paylaşmaya talibiz Ve mahallenin geleceğini hep birlikte planlamaya talibiz. Kadınların, eşlerinin ve genç seçmenlerimizin güç ve desteğini birleştirmeye talibiz. Siz bize bir gün destek verin, Biz size beş yıl hizmet verelim” dedi.

319 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.